Menu
Gildia Pióra na Patronite
Wilkołak
Wilkołak

Wilkołak

Votes

Średnia 5 z 4 ocen

Średnia 5 z 4 ocen

"Życie prawdopodobnie nie ma żadnego sensu. Być może jednak znajdziesz coś interesującego póki żyjesz. Tak jak ty znalazłeś ten kwiat, tak ja znalazłem ciebie."
~ Masashi Kishimoto (Orochimaru)

Wilkołak

Wilkołak

19,6°C 50
ODIUM

10 days temu

Na razie jest nas zaledwie czworo.

Bianka97

5 February 2024, 13:22

Świetna recenzja, podpisałabym się pod nią, gdybym umiała pisać (tak jak Ty). Cztery lata temu byłam na kursie szybkiego czytania i mnemotechnik. Kupiłam wtedy ten poradnik (inne wydanie). Doszłam do wniosku, że nie każdy mózg jest przystosowany do szybkiego czytania ze zrozumieniem. A już na pewno nie mój. Czytam teraz książkę „Tak działa mózg” i po prawie stu stronach wolniejszego czytania, nadal tego nie wiem. A wracając do szybkiego czytania, skomentuję je po „częstochowsku”.
Szybkie czytanie to pociąg ekspresowy,
Który wjeżdża w krajobraz każdej strony.
Nie ma chęci na zatrzymanie
I słów smakowanie.

od maba.1
Wilkołak

Wilkołak

32,1°C 71
szpiek

5 February 2024, 16:03

I powiedzenie nadawać na tych samych falach, nabiera innego sensu.
Bo jeśli spotkają się osoby, które nadają na przeciwnych fazowo, to myśl zanikają, na tych samych wzmacniają, tylko że zawsze trzeba znaleźć wspólną częstotliwość 😂

Helisa

2 February 2024, 07:09

A ja wprowadzę tutaj trochę kobiecej lekkości i spłycę technicznie a zgłębię intuicyjnie i porównam ten wpis do ścielenia łóżka. Skojarzenie jest tylko pozornie pospolite. Żeby pisać na poziomie potrzebne jest odpowiednie otoczenie, oprawa, porządek, może chaos, ale nie totalny bałagan.

A dwie linie odstępu to niezbędne minimum, nie tylko w prozie, ale i w myślach i w wierszach. Mam coś do napisania, ale chyba zaczekam. :)

od Naja

Zeszyty

Fani tego autora

Poniżej znajdziesz listę użytkowników, którzy niedawno dodali tego autora do swoich ulubionych.

ZnajomiUlubieniObserwujący

Książki na półkach

Poniżej znajdziesz kilka książek ostatnio odłożonych na półki przez tego czytelnika.

Książki z wszystkich półek

Cień BafometaAgenturaStrażniczka wspomnieńStudium w szkarłacieHistoriaOperacja MirUcztaO pisaniu na chłodnoGaleria złamanych piórZlituj się nad czytelnikiemPodręcznik szybkiego czytaniaSztuka kochaniaDziennik 1954Cham niezbuntowanyTatoEloquent JavaScript

Gildia Pióra
Wilkołak

Ostatnia aktywność