Menu
Gildia Pióra na Patronite

Gildia Pióra

Moja przygoda z Gildią Pióra

Mam na imię Radek i 20 lat temu stworzyłem stronę z cytatami. Strona stała się popularna w Polsce i z czasem rozrosła się o autorskie teksty: aforyzmy, wiersze i opowiadania. Ta przygoda trwa do dziś i tutaj chciałbym ci o niej opowiedzieć.

„Moim marzeniem i misją tej strony jest stworzenie miejsca, w którym Czytelnicy będą spotykali się z Twórcami”

Gildia Pióra
Radek Ziemniewicz
@radek-ziemniewicz

Dziś Gildia Pióra to miejsce odwiedzane przez każdego, kto chce pisać. Może liczyć tutaj na to, że znajdzie grono czytelników gotowych podzielić się swoimi uwagami lub docenić opublikowane utwory.

Z drugiej strony jest to miejsce pełne książek i uznanych już autorów. Znajdziemy tutaj cytaty, których lektura albo sprawia nam przyjemność, ale pomaga w wyborze kolejnej książki, po którą chcemy sięgnąć.

Kto stoi za tą stroną?

Za tą stroną stoi jedna osoba. Potrzebuję więc twojej pomocy. Przejrzyj poniższe punkty. Jeśli możesz pomóc w jednym z tych obszarów, skorzystaj z formularza na dole strony i wyślij swoje zgłoszenie. Odezwę się do ciebie niebawem!

  • Osoby znające obce języki. Jeśli znasz jakiekolwiek języki obce, zgłoś się proszę. Według mnie słowa nie mają granic. Mierzę wysoko i bez kompleksów. Chciałbym, aby z naszej platformy mogli korzystać ludzie w różnych krajach i swobodnie wymieniać się swoimi utworami. Potrzebuję pomocy w tłumaczeniu elementów strony i znajdywaniu tłumaczeń cytatów i wydań książek. Zostań naszym oficjalnym tłumaczem strony.
  • Edytorzy książek i cytatów. Jeśli masz trochę wolnego czasu i lubisz porządkować książki i cytaty, zgłoś się do mnie. Udostępnię ci narzędzia do porządkowania naszej biblioteczki po polsku. Staniesz się oficjalnym opiekunem książęk i cytatów w Gildii Pióra.
  • Oficjalni recenzenci. Potrzebujemy twojej pomocy w rozwijaniu książkowej części strony. W Gildii Pióra znajduje się już ponad 40 tys. książek! Brakuje tu jednak głosu ich czytelników. Jeśli lubisz czytać książki i opisywać swoje wrażenia po lekturze po polsku, zostań naszym oficjalnym recenzentem.

Chcę pomóc!

Skorzystaj z tego formularza, jeśli chcesz pomóc w tworzeniu strony. Wybierz interesujacy cię zakres pomocy.

Adres
Pochodzę z Polski, ze Szczecina, ale dziś Londyn jest moim domem.
Telefon
Jeśli zajdzie taka potrzeba, wymienię się z tobą swoim numerem telefonu po wysłaniu przez ciebie zgłosznia.
Adres mailowy
Mój adres e-mail otrzymasz po wysłaniu formularza.

Proszę, napisz swoją wiadomość po polsku lub angielsku. W przeciwnym razie skorzystam z automatycznego translatora, aby się z tobą komunikować.