Czytanie książek jest przyjemne

Lubisz czytać książki? Bardzo dobrze, my cię w tym wspieramy. Promujemy przyjemność z czytania dobrych książek.

Dołącz do nas

Chcemy, abyś czuł się tu jak w domowej bibliotece.

Gildia Pióra została stworzona dla każdego, kto ceni sobie dobrą książkę. Ale książka to o wiele więcej niż kilkaset stron pomiędzy dwiema okładkami. To historia, która nas wciąga i w nas zostaje. To opowieść, do której być może zechcemy kiedyś wrócić. To dlatego stworzyliśmy to miejsce - twoje książki są u nas dla ciebie.

KsiążkiRecenzje książek

Książki i nasza misja

Naszą misją jest troska o przyjemność płynącą z czytania. W tym celu tworzymy miejsce, w którym dzielimy się naszym czytelniczym doświadczeniem z innymi. Każda funkcja powstała po to, aby odpowiedzieć na jedno fundamentalne pytanie. Co następnie chcę przeczytać?

Z każdym rokiem wybór tytułów do przeczytania jest coraz większy. Jak znaleźć kolejną książkę, która dostarczy nam tego, czego w danej chwili potrzebujemy?

Wszystko, co robimy na stronie Gildia Pióra z książkami, ma jeden cel: odnaleźć kolejną książkę, którą zechcesz przeczytać. Pomagają nam w tym recenzje, cytaty, półki z książkami, indeks książek wraz z cyklami i seriami, informacje o wydawnictwach i wiele więcej.

AutorzyCytaty

Liczba książek
18 912
Liczba cytatów
25 042
Liczba recenzji książek
309
Dotknąć gwiazdWystarczyNocami krzyczą sarnyKsiążę MgłyMiseryDzieci HúrinaPrzymknięte oko sprawiedliwościKoniec WiecznościNoc skorpionaOpowiadania kołymskie

Gotów na książkową przygodę?
Stwórz swoje konto już dziś.