Menu
Gildia Pióra na Patronite

Czytanie książek jest przyjemne

Lubisz czytać książki? Bardzo dobrze, my cię w tym wspieramy. Promujemy przyjemność z czytania dobrych książek.

Dołącz do nas

Chcemy, abyś czuł się tu jak w domowej bibliotece.

Strona internetowa Gildia Pióra została stworzona dla każdego, kto ceni sobie dobrą książkę. Ale książka to o wiele więcej niż kilkaset stron pomiędzy dwiema okładkami. To historia, która nas wciąga i w nas zostaje. To opowieść, do której być może zechcemy kiedyś wrócić. To dlatego stworzyliśmy to miejsce - twoje książki są u nas dla ciebie.

KsiążkiRecenzje książek

Książki i nasza misja

Naszą misją jest troska o przyjemność płynącą z czytania. W tym celu tworzymy miejsce, w którym dzielimy się naszym czytelniczym doświadczeniem z innymi. Każda funkcja powstała po to, aby odpowiedzieć na jedno fundamentalne pytanie. Co następnie chcę przeczytać?

Z każdym rokiem wybór tytułów do przeczytania jest coraz większy. Jak znaleźć kolejną książkę, która dostarczy nam tego, czego w danej chwili potrzebujemy?

Wszystko, co robimy na stronie Gildia Pióra z książkami, ma jeden cel: odnaleźć kolejną książkę, którą zechcesz przeczytać. Pomagają nam w tym recenzje, cytaty, półki z książkami, indeks książek wraz z cyklami i seriami, informacje o wydawnictwach i wiele więcej.

AutorzyCytaty

Liczba książek
36 724
Liczba cytatów
27 871
Liczba recenzji książek
386
My Love StoryJane GoodallJak wykiwać HollywoodPoszukiwacze światłaPomiędzy nami tajemniceZa zasłoną milczeniaTamaryndRozbudzona harfaWszystkie nasze poplątane ścieżkiWidzialna ciemność

Gotów na książkową przygodę?
Stwórz swoje konto już dziś.