Menu
Gildia Pióra na Patronite
konkurs zakończony

Wiersz z nadzieją

Ten rok zaskoczył nas epidemią koronawirusa.

Wiersz z nadzieją
  • Opis
    Nikt nie był na to przygotowany. Radzimy sobie tak, jak potrafimy. Zaskoczeni przez życie stawiamy czoła trudnościom, przyzwyczajamy się do nowej rutyny. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego spróbujmy dodać sobie nawzajem otuchy dzięki wierszom, które napiszemy w ramach tego konkursu. Weź udział w konkursie na wiersz, który podniesie nas na duchu. Nie musi odnosić się bezpośrednio do epidemii, ale niech niesie nadzieję. Niech czytelnikowi będzie lżej po jego lekturze. Spróbujesz?
  • Nagrody
    Nagrodami w konkursie są: 1. Tom wierszy „Jasność” Leopolda Staffa. 2. Tom wierszy „Miłość w trybie awaryjnym” Ewy Lipskiej. 3. Wyświetlanie wiersza na stronie głównej Cytatów.info oraz publikacja na stronach profilowych w social mediach serwisu Cytaty.info (Facebook, Instagram, Twitter).
  • Czas trwania konkursu
    Konkurs trwa do soboty, do dn. 23 maja 2020 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dn. 24 maja 2020 roku. Warunkiem odebrania książek będzie podanie adresu i numeru telefonu do wysyłki nagród w przypadku wygranej. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany książek na inne tytuły innych autorów, jeśli książki nie będą osiągalne do zamówienia w ramach strony: www.empik.com

Czas trwania konkursu

Data rozpoczęcia
13 May 2020
Data zakończenia
23 May 2020

Product filters

Liczba wyników: 173, active