Menu
Gildia Pióra na Patronite
hotsugar
hotsugar

hotsugar

Votes

Średnia 5 z 5 ocen

Średnia 5 z 5 ocen

Studiowałam wiedzę o świecie który oglądam z poziomu odległych marzeń. Teraz przekazuję zachwyt innym. Młodszym i starszym. Pływam pomiędzy kolejnymi tomami książek, upajając się bez końca mlekiem z kawą i dobrą herbatą. Ubieram myśli w kolory a marzenia ściągam [...]

Podsumowanie

Nazwa twórcy
hotsugar
Data utworzenia konta
Utworzono 23 February 2010

40 330 wyświetleń tekstów autora

Zliczamy ilość wyświetleń

0 książek i 257 tekstów

Kolekcjonujemy książki

90 obserwujących

Powiadamiamy o nowościach

Ostatnio dodane

Twórczość autora

Ostatnio dodane teksty przez naszego twórcę, hotsugar.

Wszystkie teksty

hotsugar

hotsugar

1,9°C 233
hotsugar

hotsugar

15,3°C 369

Napiszę do Ciebie list. Nie jeden, nie dwa. Wiele listów. Wyleję w nich wszystkie emocje, wszystkie myśli, wszystkie słowa. Te, które powinieneś znać i te najbardziej ukryte, o których nigdy nie powinieneś się dowiedzieć. Nie podpiszę się. Będziesz wiedział, że to ja. Poznasz po zapachu atramentu, poznasz po smaku liter. Jeśli zobaczy to ktoś inny, sam zdecydujesz, czy powiedzieć prawdę. Twój wybór, Twoja decyzja, Twoja odpowiedzialność za Nas dwoje.
Napiszę niejeden list. Opowiem Ci wszystko od początku, od pierwszego spotkania, od pierwszej emocji. Szeptem o każdej wątpliwości, o każdej chwili przerażenia, o każdej łzie. Wszystkich chwilach, kiedy oddech tracił się w piersi a płuca zamierały z braku tlenu. Uśmiechem o każdej łzie ze szczęścia i smutku. Nie przesycę tego kolorami. Zostawię ostre kanty, nie będę wygładzać powierzchni.
Napiszę do Ciebie list. Powiem, co leży mi głęboko w sercu, co chciałabym Ci opowiedzieć na żywo. Opowiem o swoich marzeniach, o miejscach, do których chciałabym wrócić. Zapachach, które przywołują najważniejsze wspomnienia. Ludziach, którzy je zbudowali. O przyjaźniach, które porzuciłam. O ludziach, których zdradziłam i zostawiłam. Barierach, których nigdy nie chciałam przeskoczyć. Pozorach, które tworzyłam, żeby przetrwać i być w tym miejscu, w którym teraz jestem.
Napiszę do Ciebie list. Zdradzę Ci tajemnice dotyku, magii nocy, zapachu książek. Pozwolę płynąć słowom, dlaczego tak bardzo mi zależy a tak mocno to ukrywam.
Napiszę do Ciebie listy. Nie wiem, czy kiedykolwiek je przeczytasz.

hotsugar

20 November 2016, 21:57

miło mi:)

hotsugar

hotsugar

42,1°C 177
Cris

18 November 2016, 19:18

by wiedzieć co one widzą ?

Gildia Pióra
hotsugar

Ostatnia aktywność