Menu
Gildia Pióra na Patronite

Ivan Torrent - Mirage ***Descriptions Attached***

prohibitum amor

prohibitum amor

Witam - tym muzycznym pocałunkiem, który usłyszałam pierwszy raz w grudniu 2022 w dniu najpiękniejszych magicznych zdarzeń i przemian 24/25 grudzień....

(....)cudownie to wszystko
w materiał utkałeś
haftem srebrnej nitki
rozjaśniasz wzór
rzeczy magicznych zetknięć
tworząc historię emocji
we wszechświecie istnień
w zaistnieniu...

I znów słysząc blask tej melodii - drżę, czuję, rozmyślam, fantazjuję, tęsknie.... zakrywam oczy aby schować i nie pokazać co skrywają...
przecudowny wokal

Od Autora -
( ... )"Mirage" to piosenka, która odzwierciedla moje uczucia, kiedy przechodziłem przez część drugiej części mojego żalu. Kiedy brakuje ci postaci ukochanej osoby, w tym przypadku mojej siostry. Miałem poczucie pustki i bezsilności. Zwykle, gdy rozmawiałem z przyjaciółmi i rodziną, zilustrowałem to sceną, w której jesteś niesamowicie spragniony i szklanką świeżej wody za oknem, która na ciebie czeka.
Mimo to nie jesteś w stanie uzyskać napoju w żaden sposób. W tym momencie ścieżki wspomnienia, nawet pomagając mi poczuć się trochę lepiej ze względu na wszystkie dobre rzeczy przeżyte razem, wydawały się mirażem, który nagle wyparowuje i wracasz do rzeczywistości.
Irene pisała piosenki i pięknie grała na gitarze. Pomyślałem, że byłoby miło zadedykować jej jedyną piosenkę, którą śpiewałem na tym albumie.

Mam nadzieję, że ci się spodoba.....( ... )

https://www.youtube.com/watch?v=oqxN_cFnDhQ

9518 wyświetleń
64 teksty
26 obserwujących