Mężczyzna z książki

Ronin333

On jest jak mężczyzna z książki, gdzie każda strona skrywa tajemnice jego serca. Jego uczucia są jak pięknie zdobione litery, tworzące opowieść o miłości. Jego serce to otwarta księga, którą chce Ci przeczytać.

Lubi mówić „dzień dobry” jak pierwszy akord w symfonii, która rozpoczyna się każdego ranka. Jego pytania o Twoje samopoczucie brzmią jak nuty w pieśni, która wybrzmiewa w jego sercu. Pyta o Twój dzień, jakby tworzył swoją własną historię z każdym momentem, który dzielicie.

Rozpoczyna rozmowy, jak artysta, który maluje obrazy swoimi słowami. Jako ostatni odpowiada, jak ostatni akord w pięknej melodii, bo chce, abyś pamiętała jego słowa na długo. Okazuje szczere zainteresowanie, jak poeta, który wyraża swoje uczucia w wierszach.
Poświęca swój czas, jakby każda chwila spędzona z Tobą była skarbem, który zbiera. Myśli, że to, co dzieli z Tobą, to notatki w jego osobistej księdze życia. Śmieje się i cieszy, jakby każdy śmiech był jak nuta w jego ulubionej melodii. Nie ma nikogo innego, bo jesteś jedyną gwiazdą na jego niebie.

Jest czuły, wrażliwy, namiętny i otwarty, jak poeta, który pisze o miłości z pasją. Jest odważny i spontaniczny, jak tancerz, który tańczy przez życie.

Przyszły dni, które były jak ciemne chmury na niebie, zasłaniając jego słoneczne uczucia. Czuł się oszukany, jakby jego serce było stronicą wyrwaną z księgi, która zaginęła. Dziś już nie szuka, bo wie, że prawdziwa miłość znajdzie go w odpowiednim rozdziale. Nie żąda, by go szukać, bo jego serce jest jak ukryta pośród gwiazd księga, która zostanie odkryta. Dziś nie pyta, bo wie, że prawdziwa miłość nie potrzebuje słów.
Dziś nie poświęca się, bo wie, że miłość to nie kawałek ciasta do podzielenia, ale wspólna uczta. Dziś już nie cieszy się ulotnymi chwilami, bo tęskni za trwałym obrazem miłości. Dziś już nie czeka, bo życie to teraz, tu i teraz.

Dziś kocha siebie, bo wie, że miłość do siebie jest jak źródło, z którego czerpie siłę. I wie, że właściwa kobieta da mu wszystko, bez słów. A on odwzajemni jej starania, bo miłość to taniec, w którym razem tworzą choreografię.

22 352 wyświetlenia
479 tekstów
8 obserwujących