Menu
Gildia Pióra na Patronite

Recenzja Stycznia 2024 - Wyniki

Aktualności

Aktualności

Dzień dobry! Miło mi ogłosić wyniki konkursu na Recenzję Stycznia 2024. Na początek dziękuję wszystkim, którzy zechcieli dodać recenzje do strony Gildia Pióra! Każda opinia na temat przeczytanej przez Was książki pozwoliła mi osobiście wyrobić sobie zdanie na temat danej pozycji i przekonać się, czy sam chętnie bym po nią sięgnął.

Teksty z obrazami - Recenzja Stycznia 2024 - Wyniki - Aktualności
Recenzja Stycznia 2024 - Wyniki - Aktualności

Rok 2024 zaczynam w świecie recenzji książek od niezwykłego wydarzenia. Wyjatkowo chciałbym wyróżnić nie jedną, nie dwie osoby, ale sześcioro recenzentów! Mam nadzieję, że po przeczytaniu krótkiej informacji na temat wyróżnienia przy każdej recenzji zrozumiecie, dlaczego podjąłem taką decyzję.

Zanim podam wyniki, chciałbym także podziękować wszystkim patronom Gildii Pióra na stronie Patronite.pl:
https://patronite.pl/gildiapiora
To dzięki Waszemu wsparciu razem możemy szerzyć ideę czytelnictwa i pielęgnować naszą kreatywność.

Kolejność wyróżnień zgodnie z kolejnością opublikowanych recenzji:

——

Joanna K.
https://www.gildiapiora.pl/recenzja/w-miastach-widok-osoby-bezdomnej
Autorka sprawnie wprowadza nas w fabułę, nie zdradzając jej szczegółów. Dzięki jej recenzjom łatwiej podjąć decyzję, czy klimat książki będzie nam odpowiadał. Wyróżnienie za zrozumienie i empatię wobec problemu bezdomności i zachęcenie do zapoznania się tym tematem.

Kobieta kreatywna
https://www.gildiapiora.pl/recenzja/melancholijna-opowiesc-gdzie-potrzeba-serca-eml
Autorka recenzji dostarcza wszystkich niezbędnych informacji, aby przekonać się, czy dana książka nas zainteresuje. Wyróżnienie za wyjątkową wrażliwość na ludzi wokół oraz pokłady uważności na innych.

Emilia Ewa Szumiło
https://www.gildiapiora.pl/recenzja/jest-piekny-sloneczny-dzien-przystojny
Wyróżnienie za sięgnięcie po wielkie dzieło i podzielenie się jego opisem przez swój pryzmat przemyśleń zebranych po lekturze. Autorka recenzji stawia w niej ważne pytania, które zachęcają do sięgnięcia po lekturę.

Magdalena T.
https://www.gildiapiora.pl/recenzja/byc-moze-wszystkie-dzieci-sa
Wyróżnienie za niezwykły opis tego, jakie emocje potrafi budzić dobra lektura. Autorka recenzji z powodzeniem potrafi zachęcieć do sięgnięcia po książkę.

Wilkołak
https://www.gildiapiora.pl/recenzja/to-jest-dluga-recenzja
Autor recenzji ciekawie i obiektywnie recenzuje książkę, nawiązując do jej treści, uznając jej mocne strony, ale też wskazując na ryzykowne zabiegi. Dłuższa recenzja, ale czyta się ją lekko!

——

Do wszystkich wyróżnionych autorów wyślę wiadomość e-mail oraz wiadomość prywatną z prośbą o kontakt w sprawie wysyłki nagród.

Raz jeszcze dziękuję i gratuluję wszystkim, którzy podzielili się swoimi recenzjami. Przed nami nowy miesiąc, a to oznacza, że niebawem będziemy wybierali Recenzję Lutego 2024! :-)

10 308 wyświetleń
19 tekstów
5 obserwujących